Kelime Oyunu

iPhone ve iPad için Kelime Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Kuka
Kelime Oyunu, kelime bilgisine güvenen iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir kelime bulmaca oyunudur.

Kelime Oyunu, kelime bilgisine güvenen iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir kelime bulmaca oyunudur.

Birbirinden zorlu yüzlerce kelimeyi bulmaya çalışacağınız oyunda kendi kelime bilginizi en kısa sürede ve en harfi alarak sınayabilir, aldığınız puanlar ile de arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Oyun içerisinde verilen 4 dakikalık süre içerisinde sırayla ikişerli olarak verilen 4'den 10 harfe kadar karışık kelimeleri, size verilen açıklamaya göre en kısa sürede tahmin etmeniz gerekiyor. Doğru bulduğunuz her kelimenin harf sayısına orantılı olarak puan kazanabilirsiniz.

Zorlandığınız kelimelerde 'harf al' butonuna basarak yeni bir harf alabileceğiniz oyunda bu sayede tahmin şansınızı daha da artırabilirsiniz. Rasgele olarak verilecek olan bu harfin puan karşılığındaki değeri ise 100. Yani yeni bir harf aldığınızda toplam puanınızdan 100 sayı eksiliyor.

Zamana karşı yarıştığınızı asla unutmamanız gereken oyunda ayrıca seçtiğiniz bir puan ile oyun içi yarışmalara katılabilir ve haftanın ya da ayın birincisi olmak için mücadele verebilirsiniz.

Kelime Oyunu indir